Estetik ve Plastik Cerrahi 

Kıskandırıcı Farklılık!


Aradığınız değişikliğe hazır olun!

Yağ Aldırma 
(Liposuction)

 

Özellikle karın, bel ve basen gibi vücudun belli bölgelerinde diyet ve egzersize dirençli yağlanma olur. Liposuction, kaybolmayan inatçı fazla yağlar ve kontur düzensizliğine neden olan yağ birikimleri giderilmesinde en etkili yöntemdir. 

 

Burun Estetiği 
(Rhinoplasty)

 

Burnun yeniden biçimlendirilmesi olan rhinoplasty (burun estetiği), hem estetik kaygılar hem de sağlık sorunları nedeniyle tercih edilir.

Burun estetiğinde (Rhinoplasty) öncelikle burun yapısı ayrıntılı olarak değerlendirilir. 

 

 Meme Büyütme 
(Silikon)


Göğüsler bayanlarda dişilik göstergesidir. Küçük veya asimetrik olmaları özgüven eksikliğine sebep olur. Bu yüzden gögüslerdeki büyüklük ve simetriye çok dikkat edilmelidir. Protez meme alt çizgisi, koltuk altı ve meme başından yerleştirilebilir.  

Karın Germe 
(Abdominoplasty)


Karın derisi sarkıklığından şikayetçi olan hastalara karın germe (abdominoplasty) ameliyatı yapılır. Bu ameliyat doğum yapmış, karın bölgesi derisinde çatlaklar oluşmuş ve karın kasları zayıflamış kadınlarda oldukça etkilidir. 


Yüz Germe
(Face Lift)

 

Yüzde zamanla kaşlarda düşüklük, alın çizgilerinde belirginleşme, yanaklar sarma, çene konturlarında kayıp, ağız ve burun bölgesinde derin çizgiler oluşur. Deri ince, kırışık ve canlılığını kaybetmiştir.

 

Göz Kapağı Estetiği
(Blefaroplasty)

 

Göz çevresi karşıdakinin odaklandığı bölgedir. Yaş ilerledikçe göz kapaklarında deri fazlalığı ve sarkması; özellikle alt göz kapaklarında torbalanma oluşur. Hem estetik görünüm hem de görme açısı bozulur. 

Meme Dikleştirme
(Mastopexy)


Yapısında kas bulunmayan, sadece yağ ve süt dokusundan oluşan meme dokusu zamanla emzirme, kilo alıp verme, yaş gibi nedenlerle sarkar. 

Göğüsler sıkılığını ve estetiğini kaybeder.


Popo Kaldırma
(Butt Lift)


Popolarının küçüklüğünden veya şeklinden şikayet eden hastalara popo kaldırma işlemi yapılır. Bu işlemlerinin amacı bel ve kalça ayırımı belirginleştirerek daha dolgun ve dik popoya sahip olmaktır.


Meme Küçültme

 

Çok büyük memelere sahip olmak omuz, boyun, sırt, bel ağrısı gibi fiziksel ve beraberinde spor yapamama, uygun elbise bulamama gibi psikolojik şikayetlere neden olmaktadır. Ayrıca meme altı bölgesinde tahriş, mantar ve kötü koku gibi cilt problemlerine yol açar. 

 

Jinekomasti


Erkeklerde memenin istemsiz büyümesine jinekomasti denir. 

Başlıca nedeni hormonsal etkenler olup özellikle ergenlik çağında görülmektedir. Erkeklerde meme dokusu 2 cm'den daha fazla büyümüştür. Obezite ve düzensiz beslenme diğer önemli nedenleridir.


Genital Estetik


Genital estetik, hastaların ve partnerlerinin cinsel yaşamlarında pozitif gelişmeler sağlar. Kadın genital bölgesinde vajina daraltma, iç dudakların küçültülmesi ve dış dudakların dolgunlaştırılması işlemleri yapılır. En sık vajinoplasty ve labioplasty işlemleri yapılır.


Ameliyatsız Estetik


Selülit, kırışıklık gibi sorunlara hızlı çözüm sunar! Kendini ameliyata hazır hissetmeyenler için ideal bir şık! Günlük hayatınıza mola vermeden hızlı ve etkili sonuçlar! Soğuk Lipoliz, İple Germe, Somon DNA, Gençlik Aşısı, Işık Dolgusu, Mezolifting ve Gençleştirme Tedavileri!