Saç Ekimi ve Tedavileri

Saçlarınızı Şekillendirin!


Bilgi ve tecrübe ile gelen üstün başarı!


www.rouhnhair.com

Saç Ekimi

 

Saç dökülmesinin en sık sebebi erkeklerde genetik nedenler iken bayanlarda hormonal nedenlerdir. Saç dökülmesinin diğer başlıca nedenleri arasında stres, hormonal bozukluklar, hastalıklar, yaşlılık ve aşırı sigara tüketimi sayılabilir.

 

Saç Ekiminde Neden Biz?

 

Saç ekim işlemi doktorlarımız tarafından steril koşullarda yapılmaktadır. Ekiplerimiz, saç ekiminde uzmanlaşmış, tecrübeli ve bu konudaki tüm yenilikleri yakından takip etmektedir. Saç ekimi öncesi kişiye özgü tüm riskler değerlendirilip riskler sıfıra yakın en aza indirilir.

Revitalize Saç Tedavisi

 

Kişiye özgü tedavi protokolleriyle döküimeye neden olan faktörler azaltılıp saçlı deri, saç besleme fonksiyonunu tekrar kazanır. Böylelikle kaybedilen saçlarınıza kısa sürede kavuşursunuz!.

 

BiyoUyumlu Saç Ekimi


Saç ekimi için yeterli donör alanı olmayanlara tıbbi kullanımı uygun sentetik saç liflerinin ekimi yapılır. Sağlığa zararı olmayan bu saç liflerini doğal saçlardan ayırt etmek mümkün değildir.  


Folligraft


Folligraft tekniği ile kavuştuğunuz saçlar son derece doğal görünümlüdür. Kullanımı oldukça kolay olan bu yöntemin hiçbir yan etkisi yoktur. Günlük faaliyetlerinizi rahatça devam ettirebilir, saçlarınıza dilediğiniz şekli verebilirsiniz!

Saç Dökülmesi Tedavileri


Saç dökülmesinin en sık sebebi genetik yatkınlık başta olmak üzere hormonal ve mineral dengesizliktir. Growth Faktör, PRP ve doğru mezoterapi uygulamalarıyla bu durumun önüne geçmek mümkün!