Diş Tedavileri

Özgürce Gülümse!


Sağlıklı dişler ile yaşam kalitenizi arttırın!

Zirkonyum Kaplama


Zirkonyum,  porselen dişlerin alt yapındaki metalin yerine kullanılan beyaz alaşımdır. Zirkonyumun, porselen ile uyumu oldukça iyidir. En büyük özelliği ise aşınmaya (korozyon) uğramamasıdır.

Dental İmplant

 

Diş implantı, eksik olan dişlerin fonksiyon ve estetiğini tekrar sağlamak amacıyla üzerine protez yapmak için kullanılan çene kemiğine yerleştirilen titanyumdan yapılmış vida sistemidir. 

İnvisalign


En son teknoloji olan Invisalign, kişiye özel yapılmış bir seri şeffaf plaklar (aligner) ile dişleri düzeltmek için uygulanan telsiz ortodontik tedavidir. 


Lamina Kaplama


Görünüşünüzü olumsuz yönde etkileyen diş bozukluklarında uygulanabilen estetik bir çözümdür. Lamina kaplama, genel olarak ön dişlerde, porselenden hazırlanan yaprak tabakanın dişlerin ön yüzlerine yapıştırılmasıyla sorunların giderilmesini amaçlayan bir tedavi şeklidir.

Kalıcı Diş Beyazlatma

 

Beyazlatma, dişlerin yapısında (mine ve dentin tabakasında) oluşan renklenmeleri giderme işlemidir. Beyazlatıcı ilaç dişlere sürülüp laser ışık kaynağı belli bir süre dişlere tutularak yapılır. Kısa süren bu işlem bittiğinde sonuç hemen gözlenir!

 

Gülüş Tasarımı


Etkileyici Gülümsemeler!

Şekil ve form bozukluğu olan dişlerin tedavisiyle gerçekleşir. Aşınmış, kırık ve ayrık dişler düzeltilip renkleşen dişlerin beyazlatılmasıyla doğal etkileyici dişlere sahip olun!